0 0
Okuma Süresü:2 Dakika, 31 Saniye

Herkesin hayatında en çok beklediği ve arzuladığı olay düğünleridir. Bu astrolojik harita, gerçek evlilik tahminleri sağlamak için tüm evlerinizi derinlemesine analiz eder ve “ne zaman evleneceksiniz?” ve “kocanız ve gelininiz olarak kimi seçerdiniz?

Burcunuza Göre Evlilik Tahmini 2023

Koç Evliliği Tahmini

Aşk evliliği astrolojisi, Koç Burcu’nun önümüzdeki yıl iniş ve çıkışlar yaşayabileceğini öngörür. Yılın başından 30 Ekim’e kadar Rahu’nun gölgesi ve Ketu’nun birinci ve yedinci evlerine yerleştirilmesi sonucunda evli insanların büyük çoğunluğu bu yıl olumsuz durumlara sahip olabilir.

Koç’un evlilik tahmini, mutlu bir evlilik hayatının işaretini gösterir. Jüpiter, kişisel ve aile yaşamınıza yönelik isteklerinizi tamamlamanıza da yardımcı olacaktır. 

Boğa Evliliği Tahmini

Bireylerin astrolojik haritaları Boğa burcu evlilik burç tahmini 2023’te olumlu işaretler veriyor. Güneş ve Venüs, evlenmeyi ve ömür boyu sürecek bir eş bulmayı uman bekarlar ve bekarlar için mümkün kılabilir.

Artık her iki gezegen de aşk haritasında sabit konumlarda yer aldığına göre yeni bir hayata başlamak ideal olacaktır. Bu yıl arkadaşınızla çok güzel zamanlar olacak. Partnerinizle ilişkiniz sağlam olacak.

Ayrıca bölgede yaşayan ve birbirine sadık uzun süreli aşıklar da bu yıl evlenebilir.

İkizler Evliliği Tahmini

2023 için İkizler aşk evliliği astrolojisinin, romantizmini daha da ileri götürmek isteyenler için söyleyecek çok şeyi var. 2023, düğümü atmak için ideal bir yıl. Flört etmeyi sevenler için evlilik bir başka seçenektir. Geleceğinizle ilgili ne yapmaya karar verirseniz verin, aileniz ve arkadaşlarınız sizi destekleyecektir.

Şu anki partnerinizden emin değilseniz bir süre beklemeniz sizin için en iyisi olacaktır.

Kanser Evlilik Tahmini

Yengeç 2023 evlilik tahminine göre 2023 evli çiftler için normal bir yıl olacak. Yılın başında, ilişkilerin değişmesi muhtemeldir. Satürn burcunuzun yedinci evinde, bu da evliliğinizde sorunlar olabileceğini gösteriyor. İlişkide zekayı zorlayabilecek çatışma ve düşmanlık olacaktır.

Evlilik için uygun olan veya aşk evliliği arayan insanlar, Jüpiter tarafından kutsanacak ve iyi bir servetle birlikte olacaktır.

Aslan Evliliği Tahmini

Bakalım bu ücretsiz evlilik falı, önümüzdeki dönemde neleri beklemesi ve neleri gözden kaçırması gerektiği konusunda Aslanları neler öngörüyor.

Leo, astrolojik ailenin bencil ve ilgi arayan bir üyesi olarak görülmesine rağmen sadık ve sorumlu bir ortaktır. Güvenilir ve şefkatli Aslanlar, arkadaşlarına çok fazla düşünce, özen ve koruma sağlar. 

Bekar olsanız bile ideal eşinizle tanışmanın tam zamanı. Bu görüşmenin üçüncü bir kişinin veya bir aile üyesinin yardımıyla gerçekleşmesi olasılığı yüksektir.

Başak Evliliği Tahmini

Bu mükemmeliyetçiler de kusursuz bir birlikteliğe sahip olacak mı? Bu ücretsiz evlilik tahmini 2023’ün yardımıyla öğrenelim.

Başak, ilişkiler için çok çaba harcar. İhtiyaç duydukları sürece, tüm çabalarını bunun için harcamaya hazırdırlar. Ancak Başaklar, bir ilişkiye girmeden önce, zamanlarının ve çabalarının değerli olduğundan emin olmak için tereddüt ederler. İşaret, sürekli gözetim altında olmalarına rağmen, genellikle ortaklıktaki herhangi bir kusuru çözmeye çalışır. 

Bu yılki aşk evliliği astrolojisi, gezegenlerin, takımyıldızların hareketini gösterir ve ayrıca kararlı bir ilişki içinde olan ve evlenmeye hazırlanan iyi kalpli insanları tasvir eder. Bu yıl, özellikle Nisan’dan Ekim’e kadar onlar için iyi olmayabilir. Bu zamanda Rahu-Jüpiter kavuşumu nedeniyle dokuzuncu evde “Chandala Yoga” gelişecek. Bu nedenle, eşine evlenme teklif etmek isteyen sakinler için Nisan’dan önce veya Ekim’den sonra uygun olacaktır.

Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir