0 0
Okuma Süresü:2 Dakika, 27 Saniye

Para kazanmak için çok çaba sarf ettikten sonra bile, finans yönetimini zorlu bir görev gibi hissedebileceğiniz zamanlar olabilir. Bu durumlar arasında, istediğiniz geliri elde edemediğiniz zamanlar olduğu gibi, giderlerinizin üstesinden gelinemeyecek kadar fazla olduğu zamanlar da vardır. Finans astrolojisine göre, bu durumun üstesinden gelmenize birkaç yol yardımcı olabilir. Çareleri keşfetmeden önce, finans astrolojisinin ne olduğunu öğrenelim.

Finans Astrolojisi Nedir?

Finans Astrolojisi, gök cisimlerinin hareketlerini para piyasalarındaki olasılıklara bağlama yöntemidir. Çözümleri, finansla ilgili sorunları çözmemize yardımcı olur. Janam Kundli’deki gezegen, Venüs ve 9. ev mali durumunuzdan sorumludur. 

Finansal Durumu İyileştirmenin Çözümleri

Dolabı Doğru Yöne Yerleştirin

Para falına göre, nakit para ve diğer değerli eşyalarınızı sakladığınız dolabı veya dolabı evin Güney veya Güney-Batı köşesine koymalısınız. Açıldığında, bu şekilde konumlandırılan dolap, Lord Kuber’ın yolu olan Kuzey Yönünde açılır. Zenginlik Tanrısı, fonun stoklu kalmasını sağlar. Ayrıca önüne bir ayna yerleştirilmesi dolabın görüntüsünü yansıtır. 

Kutsal ‘Tulsi’ dikin

Doğum tarihine göre finansal burçlara göre, evinize bir lale (fesleğen ağacı) dikerseniz ve yanına her gün yağla dolu bir diya yakarsanız, Zenginlik Tanrıçası sizi çok kutsayacak.

Lütfen Zenginlik Tanrıçası

Mali durumunuzu iyileştirmek için astrolojik çözümlerden biri, Cuma günleri Tanrıça Lakshmi’yi memnun edecek şekilde Lord Vishnu’ya Deniz Kabuğu ile su sunmaktır. Her sabah banyodan sonra alnınıza safran tilak sürmek de Zenginlik Tanrıçası’nın moralini yüksek tutar. Ayrıca, Tanrıça’nın resmini yerleştirin ve kutsama aramak için günde iki kez ona tapın.

Etik Olun

Hatalı yollarla para kazanıyorsanız, tak tak, bu paranın uzun süre kalmayabileceğini hatırlatalım. Bu nedenle, finans astrolojisi, size uygunsuz bir şekilde para getiren tüm eylemlerden uzak durmanızı önerir.

Değer Ver

Çabalarınız kadar zamanınıza da değer verin. Para falı, bir kişinin hiç kimseye ücretsiz olarak herhangi bir hizmet sağlamadığından emin olması gerektiğini söylüyor. Ayrıca, aynı şeyi takip etmeli ve başkalarından aldıkları her şeyi ödemelidirler. 

Kadınlarına Saygı Duy

Anneniz, eşiniz, kız kardeşiniz veya kızınız olsun, finans burcu kadınlara saygı duymayı ve onlara azami özen göstermeyi önerir. Unutmayın, kadınlar Tanrıça Lakshmi’nin temsilidir.

hayır işi yap 

Doğum tarihine göre finansal burç, her ay gelirinizin bir yüzdesini hayır kurumu olarak bağışlamanız gerektiğini söylüyor. Ayrıca ‘beyaz’ bağışta bulunmayı deneyin. Bunu yaptığınızda Tanrıça Lakshmiji sizi çok kutsayacak. 

Bekar Kızları Besle 

Tanrıça Lakshmi’yi memnun etmenin yollarından biri, her Cuma üç bekar kızı sütlaçla veya kheer ile beslemektir. Pudingin yanı sıra onlara sarı giysiler ve nakit de verin. Para burcuna göre bunu bir ay boyunca yapmalısınız.

Satürn’ü Sakinleştirin

Ekonomik umutsuzlukları tetikleyebileceğinden, Satürn’ü memnun etmek için ilahiler söyleyin. Bunu düzenli olarak yapmak mali krizlerinizi uzak tutabilir ve mali durumunuzu iyileştirebilir.

Birkaç Çözüm Daha

Kırmızı bir kumaş parçasına bir Kuber Yantra yerleştirin ve ibadet yerine koyun. Her çarşamba ineği yeşil otla beslemek de maddi durumunuzu iyileştirmeye yardımcı olan çözümlerden biridir. Ayrıca, evde asla kırık mutfak eşyası kullanmayın veya bulundurmayın. 

Sonuç

Artık finans astrolojisinin ne olduğunu ve finansal durumunuzu iyileştirmenin çarelerini bildiğinize göre , çözümlere bağlı kalın ve ekonomik sorunlarınızı ortadan kaldırın. Mali durumunuzla ilgili başka sorularınız varsa, şimdi astrologlara sorun.

Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir