0 0
Okuma Süresü:1 Dakika, 12 Saniye

Bu eğitimde, WhatsApp’ı Android Tablet’e Kurmanın kolay bir yolunu sunuyoruz, böylece WhatsApp’ı tıpkı Telefonunuzda yaptığınız gibi Tablet’in daha büyük ekranında da kullanabilirsiniz.

Android Tablette WhatsApp kullanın

Bildiğiniz gibi, WhatsApp yalnızca üzerlerinde etkin bir SIM Kart takılı olan mobil cihazlarda kullanılabilir.

Bu, pratik olarak WhatsApp’ın yalnızca cep telefonlarında kullanılabileceği ve yalnızca tablette aktif bir SIM Kart takılıysa Tablette kullanılabileceği anlamına gelir.

Çoğu kullanıcının SIM Kartsız normal Android Tabletleri olduğundan, aşağıda WhatsApp’ı Android Tablette kullanmak için basit bir geçici çözüm sunuyoruz.

Aşağıda sağlanan geçici çözüm, mevcut WhatsApp Hesabınızı Android Tabletinizin daha büyük ekranına yansıtarak Android Tablette WhatsApp kullanmanıza olanak tanır.

iPhone veya Android Telefonunuzda zaten etkin bir WhatsApp Hesabınız varsa, WhatsApp’ı Android Tabletinizin daha büyük ekranında kullanmak için bu basit geçici çözümü kullanabilirsiniz.

1. Google Play Store’u açın ve Android Tabletinizde Sekme Mesajı uygulamasını indirin

2.  Uygulama indirildikten sonra Sekme Mesajı uygulamasını açın ve Web Tarama seçeneğine dokunun.

Web Tarama’ya dokunduğunuzda, Android tabletinizin ekranında bir QR kodu göreceksiniz.

3. Şimdi, Android Telefonunuzda WhatsApp’ı açın, 3 noktalı Menü simgesine dokunun ve açılır menüden WhatsApp Web seçeneğini seçin.

iPhone kullanıyorsanız Ayarlar  >  WhatsApp Web/Masaüstü bölümüne gidin .

4. Bir sonraki ekranda Tamam’a dokunun . Anladım ve  Android Tabletinizin ekranında görüntülenen QR Kodunu taramak için telefonunuzun Arka Kamerasını  kullanın .

5. QR Kodu telefonunuz tarafından tarandığında, tüm WhatsApp Mesajlarınızın hemen Tabletinizin ekranında göründüğünü göreceksiniz.

Artık tıpkı Akıllı Telefonunuzda yaptığınız gibi Tabletinizden WhatsApp Mesajları gönderip alabilirsiniz. Bu şekilde, Tabletinizin daha büyük ekranında WhatsApp’ın tüm işlevlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir