0 0
Okuma Süresü:3 Dakika, 49 Saniye

Bu kılavuz, banyo stilinizi aydınlatmak için banyo havlularını ve öğelerini nasıl dekore edeceğinizi açıklayacaktır. Canlı renklere sahip havlular ortamı canlandırabilirken, natürel tonlar kullanılarak huzurlu bir ortam sağlanabilir. Hatta altın, siyah ve beyazdan oluşan daha şık bir palet tercih edebilirsiniz.

Tuvaletinizi aydınlatmak için bir yöntem arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Havlular artık sadece silmek için değil. Bunları renk, zenginlik veya dekorasyon özelliği olarak mekana desen vermek için kullanabilirsiniz.

Biraz hayal gücü ile kendi tarzınızı temsil eden hoş ve çekici bir tuvalet tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir özel ekipmana veya yeteneğe ihtiyacınız yoktur; birkaç ucuz malzemeye, sahip olduğunuz birkaç havluya ve biraz da yaratıcılığa ihtiyacınız var.

Havlulu bir tuvalet tasarlama ve bornozların tuvalet ayarlarını nasıl canlandırabileceği hakkında daha fazlasını okuyun.

Havlular en yaygın tuvalet ürünleri gibi görünüyor. Yüz ve banyo havluları da dahil olmak üzere çeşitli tipte havlular cildi silmek için kullanılır. Havlularınızı düzenleme rutininde olmadığınızı varsayalım. Bu durumda, dağınık bir havlu yığını, tuvalet tıkanıklığınızın kaynağı olabilir.

Ancak havlularınızı iyi durumda tutarsanız, tuvaletinizde güzel bir unsur olarak hizmet edebilirler. Havluların tuvaletinizi dekore etmeye alışabileceğini bilseniz bile, onlar hakkında ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. İşte banyo havlularını dekore etmenin birkaç yaratıcı yolu.

Banyo Havluları Nasıl Süslenir?

Havlular, tuvaletinizi düzenlerken kurtulmanız gereken en zor şey olabilir. Havlularınızı düzenli tutmak için bu stratejileri kullanabilirsiniz. Sadece tuvaletinizin daha düzenli görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onu çeşitli katlanabilir havlularla süsleyebilirsiniz.

Havlu askısı

Banyo havlularını süslemenin en basit yolu havlu halkası alıp üzerine havlu koymaktır. Modaya uygun dekoratif bir yönü var ve lavabo bölgesinde çok hoş görünecek. Unutulmaması gereken bir nokta, tuvaletinizin dekorunu tamamlayan bir peçete halkası seçmektir.

Dolaplar

Havlu tasarımı söz konusu olduğunda, tuvaletinizde açık raflara veya keten tezgahlara sahip olmak size benzersiz bir avantaj sağlar. Banyo havlunuzu ve havlunuzu toplayıp geleneksel şekilde dolaba yerleştirebilirsiniz. Alternatif olarak, kabine bir dizi farklı havlu rulosu da yerleştirebilirsiniz. Bu kadar. Kolaydır, ancak tuvaletinize hoş bir görünüm verir.

Raflar

Raflardaki havlular, tuvaleti aydınlatmak için kullanılabilir, bu sizi şaşırtabilir. Bir havlu askısına asılan havluların dekorasyon için kullanılıp kullanılamayacağı konusunda şüpheleriniz olabilir.

Şeritleri Kullan

Başlamak için, el havlularınıza uyması için birkaç renkli ve muhteşem kurdeleye ihtiyacınız olacak. Banyo havlunuzu veya banyo çarşafınızı kurutma askısına yerleştirin ve dış kenarına bir kuşak sarın. Çarpıcı bir görünüme neden olacaktır. Ayrıca bir çarşafın üzerine bir banyo havlusu katlayabilir ve bunları birbirine bağlayabilirsiniz.

Buket Kullan

Yüz havluları katlanmadan kurutma askısına asılabilir. Ardından, yüz havluları da dahil olmak üzere sicimi kullanarak buketi bağlayın. Buketi çarşaflarınızın rengiyle eşleştirebilirsiniz.

Çuval Yay

Başka bir yaratıcı çözüm, üç veya dört havlu setini tutmak için portmantoya bir jüt düğümü bağlamaktır. Sadece jütleri portmantoya düğümleyin ve birkaç süs eşyası asın.

Lavabo Sayacı

Havlularınızı lavabo tezgahı için de dekoratif birer parçaya dönüştürebilirsiniz. Bunu başarmak istiyorsanız, daha gelişmiş havlu katlama tekniklerinde ustalaşmanız gerekebilir. Nevresimlerinizi bir flamingo, minyatür bir domuz veya sıra dışı bir yaratık olarak düzenleyebilirsiniz.

Duvar Rafı

Bu duvara monte çamaşır rafları, katlandığında beş adede kadar daha minyatür el havlusu alabilir. Paslanmaz kaplamalı katı metal kablolardan oluşur. Duvara monte edildiğinden, küçük bir tuvalette önemli miktarda saklama alanı sağlar.

Havluları zarif bir şekilde nasıl katlarsınız?

Havlu katlama yöntemleri, onları nasıl ve nerede sergilediğinize göre belirlenir. Çarşaflarınızı bir kurutma rafı, raf veya dolapta sergilemek için çeşitli konfigürasyonlarda düzenleyebilirsiniz. Tuvaletinizde çok hoş dururlar.

Düzenli Katlama

Çevirmenin en tipik yolu, bir yarıyı diğerinin üzerine bükmektir. Bu prosedür, başta manuel ve yüz havluları olmak üzere birçok havlu için etkilidir.

  • Kırışıklıkları gidermek için çarşafı dışarı atın ve eşit şekilde yerleştirin.
  • Nevresimler tipik olarak dikdörtgen şeklindedir. Bu yaklaşımı kullanmak için, havluyu üçe bölün ve her iki kenarı da merkeze doğru bükün.
  • Son işlemi de tamamladıktan sonra nazikçe havlu askınıza asın. Alternatif olarak, havluyu orijinal genişliğinin yarısı kadar katlayabilirsiniz.

Rulo Katlama

  • Eğer sahipseniz, kare havluları ikiye bükebilirsiniz. Dikdörtgen bir havlu kullanmak istiyorsanız, boyuna ikiye katlayın.
  • Küçük kenardan başlayarak, keteni bir yüzden diğerine kaydırın. Kenarları hizalı ve yuvarlanan sağlam tuttuğunuzdan emin olun.
  • Daha sonra keten rulolarınızı tuvalet dolaplarınızı süslemek için kullanabilirsiniz.

Daha Büyük Havlu

  • Geniş ve uzun kenarlar üst üste gelecek şekilde bir kenarlığı merkeze çapraz olarak bükün.
  • Keteni enine ikiye katlayarak formu koruyun.
  • Kumaşı aşağı çevirin ve düz kısımdan köşeli tarafa güvenli bir şekilde kaydırın.

Sonuç olarak

Her ev sahibi hoş, keyifli ve muhteşem bir tuvalet ister. Bununla havluları şekillendirmek, tuvaletinizin estetiğini artırmanın güzel bir yoludur. Bu gönderide tuvaletinizi havlu kullanarak süslemek için yaratıcı yöntemlerden bir seçki sunduk. Sadece mükemmel görünmekle kalmayıp aynı zamanda saklama alanından da tasarruf sağlayacak şekilde tuvaletinizi çarşaflarla dekore etmek için fikirler içerir. bu nedenle, bunu takdir ettiğinize ve tuvaletinizin tasarımını nasıl güncelleyeceğiniz konusunda birkaç iyi fikre sahip olduğunuza inanıyoruz.

Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir