Görüntüleme: 43
0 0
Okuma Süresi:1 Dakika, 12 Saniye

ATV ekranların da beğenilerek izlenilmekte olan Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Dizisi, yeni sezonu ve yeni bölümleri izleyicileri tarafından sıkı bir merak uyandırmakta, EDHO iki haftadır, yayına girdi girecek derken epey bir zaman geçti, ancak izleyiciler, bu konu hakkında merak etmeye başladı bile.

EDHO dizisinin 200. bölümünün fragmanın yayınlanmasının üzerine, bir kaç hafta geçse de her salı izleyiciler, ekran başında dizinin yeni bölümünü bekler oldu.

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz 200. Bölüm ne zaman, EDHO yeni sezon ne zaman yayınlanacak, Hangi kanal da yayınlanacak, yazı içeriğimizde bu konuyu ele alacağız.

EDHO’nun, yeni sezonu, bildiğiniz üzere, geçen hafta yayınlanması gerekiyordu, ancak televizyon ekranının başına geçen izleyiciler, yayınlanmadığını görünce, büyük bir hayal kırıklığına uğradılar.

Bu hafta’da, izleyiciler, ekran başında beklediklerin de ve yayın akışını kontrol ettiklerinde, yayınlanmadığını görünce, büyük bir hüsran oluştu izleyici kitlesi tarafından.

Peki Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonu, ne zaman, hangi kanal da yayınlanacak. EDHO 200. Bölüm, ne zaman yeni sezonunun 1. bölümü hangi gün yayına girecek, bu konuyla ilgili, resmi bir açıklama beklemekteler.

Dizi normal şartlar da her hafta Salı günler, Saat: 20:00’da ATV ekranların da izleyicileri ile buluşmaktaydı. Dizinin yeni sezonunun geçen hafta yayınlanacağı düşünülürken, yayın akışından kaldırılmış. EDHO aynı şekilde, bu hafta da ekran başında bekleyen izleyicileri ile buluşamadı. 7 . Sezonun yeni bölümünün ne zaman başlayacağı, merak edilmekte . Bu konuya ilişkin, henüz resmi kaynaklardan bir açıklama gelmemiştir.

İşte EDHO Yeni Sezon 1. Bölüm EDHO 200. Bölüm Fragmanı

Editör Yazar

admin

Can Kamacı, bir çok konuda bilgi birikimini aktarma amacı ile kurulmuş bir blog sayfası ve sayfalarında, içerik geliştirici.
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heyecanlı
Heyecanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

İçerik Puanlaması

5 Puan
0%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir