Görüntüleme: 90
0 0
Okuma Süresi:3 Dakika, 6 Saniye

Biliyorsunuz ki bir çoğumuz evde vakit geçirmeyi seviyoruz, ancak bir de zorunlu olarak evde geçirdiğimiz zamanlar da olmuyor değil, bu gibi durumlar da vakit geçirmek adına, televizyon izleme, bilgisayar oyunları ve film izleme, dizi izleme baş gösterebiliyor, film önerisi almak her zaman için iyidir insanlar genellikle internet dijital ortamlarda karşısında ki farklı kişilerin önerileri ve tavsiyelerini değerlendirip, bu doğrultuda, araştırma yapabiliyorlar ve izlemek istedikleri filmlere karar verebiliyorlar. Tanis Blog ailesi olarak, sizler için derlediğimiz film önerilerinin devamları gelecek ve bu konuda fikirlerinizi bizler ile paylaşmanıza da önem vereceğimizi belirtmek isteriz.

İşte sizler için derlediğimiz film önerilerinden bir kaçtanesi.

TOGO: 2009 Yapımı

En başa bu filmi yazmamın, sebebi gerçekten hayran kalarak izlemiştim, soğuk kış günlerini seven ve maceracı kişiler için önerebileceğim nadir filmlerden bir tanesidir, TOGO filminin konusu: kasabayı etkisine almış olan salgının tevadi edilmesi gerekmektedir, bunun için de zorlu ve macera dolu bir yolculuğa çıkan adamın ve köpeğinin hikayesini konu almaktadır. Filmi izledikten sonra Evinizde bir köpek beslemek istediği mutlaka içinizde oluşacaktır, şahsen benim öyle olmuştu.

togo filmi

Snowpiercer ( Kar Küreyici ) 2013

Bir ağabeyimin tavsiyesi üzerine vakti zamanın da izlemiştim, arkasına tekrar tekrar ve tekrar izleme kararı almıştım gerçekten soğuk kış günlerinde izlemesi ayrı zevkli olan bir film olan Snowpiercer Bir Trenin içerisinde soğuk ve karlı bir kış gününde geçmektedir. 2013 yılında çıkmış olan bu film, Bilim Kurgu filmi kategorilerin de yer almaktadır bilim kurgu filmlerini sevenler tarafından sevilmekte ve henüz izlemediyseniz izlemenizi kesin bir şekilde tavsiye etmekteyiz. Film Fransız Çizgi romanından uyarlanmıştır ve Güney koreli yönetmen ve senarist olan Bong Joon-ho’un ilk ingilizce filmidir.

V for Vendetta (2005)

Bu film ile hikayem çok başka, aslında çok öneri ve izlememi tavsiye etmişlerdi ve uzun süre boyunca neden bilmiyorum hiç yanaşmadım, izlemedim, belkide son zamanlar da maske takan gençleri gördükçe bu konuda biraz geri planda kalıp, önemsemediğimden mi bilmiyorum, ama uzun süre izlememiştim, Evde oturduğum dönemler de izleme kararı alıp, filmi açtım ve sonuna kadar sürükleyici bir senaryo ile karşılaştım, gerçekten pişmanlık nedir diye soracak olursanız, uzun süre boyunca bu filmi izlemeye yanaşmamamdır diyebilirim.

V For Vandetta, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri ve Almanyanın ortak yapımı olan, 2006 yılın da da gösterim hayatına başlayan bir filmdir, Wachowski kardeşlerin sinemaya uyarlayıp, yapımcılığını üstlendiği film daha önce Matrix üçlemesinde yardımcı yönetmenlik yapmış olan James Mc Teigue tarafından yönetilmiştir.

Requiem for a dream (Bir Rüya için Ağıt) 2000

Dram ve piskoloji kategorisin de olan Requiem for a dream filmi, izledikten sonra, bir çok konuda fikir düşünce ve hareketleriniz de değişiklik yaratabilir, gerçek anlam da bir baş yapıt olan bu film de geçen bir müzik vardı, yazarken aklıma geldi Gary Jules Mad World şarkısı, hala dinlemekteyim. Çekimlerin den oyunculuklarına kadar tamamen şahaser olan bu filmin, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlenmektedir. Başrollerin de ise  Ellen Burstyn, Jennifer Connelly, Marlon Wayans ve Jared Leto’nun bulunmaktadır ve gerçek anlam da bir trajedi filmidir. Eğer hala izlemediyseniz, mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Midnight in Paris ( Paris’te Bir Gece Yarısı ) 2011

Birde Romantik, Fantastik kategorisin den bir film önerelim dedik, Midnight in paris gerçekten büyüleyici bir filmdir, sizleri alıp götürür ve kesinlikle, film sonunda bazen hani olur ya ? zaman kaybı deriz, zaman kaybı olmadığına ikna olup, gerçekten tekrar ve tekrar izlemek isteyeceğiniz filmler arasın da yer almaktadır. Pariste Gece Yarısı, Romantik, komedi-fantezi tarzı bir film olarak gelmektedir. filmi. Owen Wilson, Rachel McAdams, Marion Cotillard, Kathy Bates, Adrien Brody, Carla Bruni ve Michael Sheen film de rol almaktadır ve gerçekten çok başarılı bir oyunculuğa sahiptir, Film yönetmenliğini Woody Allen üstlenmiştir.

Evet arkadaşlar, Sizler için derlediğimiz evde vakit geçirirken izleyebileceğiniz 5 film önerisi sayfamızı tamamladık, film önerilerinin devamı gelecek ve sizler ile gerçek anlamda zaman geçirirken keyif alarak izleyebileceğiniz film derlemelerine devam edeceğiz, İyi Seyirler dileriz.

Düşüncelerinizi ve belirtmek istediklerinizi, film hakkın da yorumlarınızı, yorum kısmında belirtebilir, bizlere öneride bulunabilirsiniz.

Editör Yazar

admin

Can Kamacı, bir çok konuda bilgi birikimini aktarma amacı ile kurulmuş bir blog sayfası ve sayfalarında, içerik geliştirici.
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heyecanlı
Heyecanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

İçerik Puanlaması

5 Puan
0%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir