Görüntüleme: 113
0 0
Okuma Süresi:2 Dakika, 30 Saniye

Kışın ev, kendinizi rahat, rahat ve rahat hissedebileceğiniz bir yerdir. Kitap okurken, televizyon seyrederken veya abur cubur yerken evde vakit geçirmeyi seviyorsunuz. Bu nedenle, eviniz kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir yerde güzel görünmelidir.

Siz rahat rahat oturun diye her seferinde evinizi dekore etseniz daha iyi olur.

İşte kışın evinizi nasıl dekore edeceğiniz konusunda size yardımcı olacak bazı fikirler.

Onlara bakmak!

Rahat Yataklara Dikkat

Yatağı isteklerinize göre güncelleyebilirsiniz. Örneğin, yatağın üzerine kürk battaniyeler ve buna uygun yastıklar koyabilirsiniz. Yatağınızı kaliteli bir uyku çekebileceğiniz şekilde ayarlayın.

Yatağınızın çabuk ısınması için elektrikli battaniye de kullanabilirsiniz. Odanızı karanlık, kumsal ve İskandinav vb. gibi uygun bir tema ile dekore edebilirsiniz.

Buna ek olarak, duvarınıza odanıza sıcaklık katan trend duvar sanatlarını ekleyin. Bu, genç odasını sonbahar dekorasyonu ile dekore etmenin harika bir yoludur .

Evde Şömine Ateşi Yeri

Kışın, bir şenlik ateşi hayatınızda başrol oynar ve bir an bile yaşayamazsınız. Yani evinizdeki bir şömine ateşi güzel görünür ve dekorasyon için de faydalıdır ve odanızı da sıcak tutacaktır.

Ateşin yanında yavaş müziğin ve kahvenizin veya çayınızın tadını çıkarabilirsiniz; Bunu yaptıktan sonra cennet gibi bir his alacaksınız.

Sonbahardan Esinlenilen Duvar Dekorasyonu

Evinizi trend olan sonbahar ürünleri ile güncellerken duvar dekorasyonunun önemini hafife almayın. Oturma odası, çocuk odası, yatak odası ve evinizdeki diğer boş duvar alanları dahil olmak üzere odanızın duvarlarına ekleyebileceğiniz sonbahardan ilham alan çeşitli duvar dekorları vardır.

Odalarınızın güzelliğini artırmak için sonbahar yaprakları, yılbaşı ağacı , yünlü kumaşlar ve daha birçok duvar sanatının trendini seçebilirsiniz .

Yerdeki Halılar

Yatağın önüne veya evin herhangi bir yerine konulan uyumlu yatak ve halıdaki kilim veya halıları yanınıza alabilirsiniz. Kürk veya örgü kilimlere gidebilir ve ayaklarınız üşümesin diye yere serebilirsiniz. Halıyı odanın iç mekanına göre iyi ve güzel görünen bir seçmelisiniz.

Örme Dekor Ürünleri

Görünüm olarak oldukça doğal görünen örgüleri kış aylarında evinizi süslemek için asabilirsiniz. Örgü askısını kendi başınıza yapabilir ya da büyükanne ve büyükbabanızın küçük yardımlarını alabilir ya da marketten de alabilirsiniz.

Ev için farklı türde örgüler yapabilir ve çok güzel görünen peri ışıkları ekleyebilirsiniz. Evde herhangi bir yere teslim edebilirsiniz ve ayrıca çok pahalı değil.

Rahat kanepe

Şimdi onu yatağın önünde tutabilirsiniz ve sadece birkaç kişi satın alır ve güzel ve şık görünür. Üzerindeki kürk kılıfı ve uygun minderleri de kullanabilirsiniz. Kanepede kendinizi rahat hissedebilir ve arzularınıza göre dekore edebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya herhangi bir misafir evinizi ziyaret ederse, ne kadar iyi korunduğunu görmekten mutlu olacaklardır.

Koyu Renkli Perdeler

Günümüzde kış aylarına göre piyasada perdeler de bulunmaktadır. Odaya soğuk hava girmesin diye kalın perdeler alıyorsunuz. Ancak gün boyunca güneş ışığının içeri girmesi için pencereye biraz file perde koyun.

Pencereye ayar için kullanabileceğiniz bir şey koyabildiğinizden emin olun. Ardından sabah uyandığınızda cam kenarına oturup serinledikten sonra kahvaltınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Son Olarak;

Hava durumuna göre odalarınızı güzel ve güzel görünene kadar güncellemelisiniz. Kışın evinizi siz ve aileniz üşümesin diye dekore ediyorsunuz. Böylece ihtiyaçlarınıza göre eşyaları yerinizde tutarsınız.

Evinizi sonbaharda nasıl dekore edeceğinizi anlamadığınızı varsayalım. Yukarıdaki fikirlerden yardım alın ve evinizi yaklaşan sonbahara hazırlayın.

Editör Yazar

admin

Can Kamacı, bir çok konuda bilgi birikimini aktarma amacı ile kurulmuş bir blog sayfası ve sayfalarında, içerik geliştirici.
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heyecanlı
Heyecanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

İçerik Puanlaması

5 Puan
0%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir