0 0
Okuma Süresü:1 Dakika, 37 Saniye

İnternet Ortamın da bir çok kişi bir şeyler indirmek için kullanmakta olduğu torrent programları bazen, bizi zorlayacak yavaşlıkta hal alabiliyor. İnternet hızlarımız yeterli olsa bile alabildiğimiz hızın kat ve kat altında bir deneyim yaşayabiliyoruz. Burada ise devreye, torrent tracker linkleri devreye giriyor. Torrent Tracker listesi sayesinde, indirme hızlarımızı arttırmamız mümkün olabiliyor. Bu yazımız da siz değerli okuyucularımıza, Bu ayın en güncel tracker listesini paylaşacağız. Ocak Ayı için geçerli olan, Torrent Tracker Listesi, bir çok kullanıcıya faydalı olacaktır. Sözü fazla uzun tutmadan, Güncel Torrent Tracker Listesi 2023 Ocak yazımızın içeriğine geçelim.

Tracker Linklerini bir nevi geçit olarak anlamlandırabiliriz. Kısacası indirme yaptığımız, gerçekleştirdiğimiz servera bağlayan bir Bittorent protokolü anlamını taşımaktadır, İndireceğimiz dosyaları bu linkler sayesinde hızlandırabilir, daha kaliteli bir indirme hızına ulaşabiliriz. Bu nedenle tracker yani torrent izleyici kullanmak ciddi anlamda önemli bir rol oynamaktadır. Ocak 2023 Torrent tracker yazımızda, güncel listeye ulaşabilirsiniz.

Torrent Tracker Listesi

Aşağıda sizler ile paylaşacağımız listeyi kullandığınız torrent pgogramına eklerseniz, gözle görünebilecek şekilde bir hız artışı yaşadığınızı deneyimleyebilirsiniz. En önemi noktalardan bir tanesi, her linkin girerken birer satır boşluk bırakmanız gerektiğidir. Sizin için biz birer boşluk bıraktık Ayrıca Aşağı da iki liste paylaşacağız, Bunlar en güncel tracker listesi ve güncel tam tracker listesi. İhtiyaçlarınıza göre ekleyebilirsiniz. Bizim sizlere tavsiyemiz, en iyi tracker listesini torrent programınıza eklemeniz. Son olarak listeleri her ay güncellemeye çalışacağız, bu sayede, indirme hızını her zaman güncel tutabilirsiniz.

Güncel Torrent Tracker Listesi

Ocak 2023 Güncel Tracker

En İyi Güncel Tracker Listesi (122 Tane)

Link: Tıkla

Güncel Tam Tracker Listesi (201 Tane)

Link: Tıkla

Güncel Https Tracker Listesi (76 Tane)

Link: Tıkla

Artık keyifle ve daha hızlı bir şekilde indirme işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Yukarı da paylaşmış olduğumuz güncel torrent tracker listesi yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, Torrent trackler sayesinde, indirme hızlarınız gözle görünebilecek, hissedilebilecek düzeyde olacak ve bu minimalde artacağına emin olabilirsiniz. Eğer her hangi bir sorunuz ya da düşünceniz olursa, yorum kısmın da bunu bizlerle paylaşabilirsiniz, Keyifli günler dileriz.

Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir