Görüntüleme: 97
0 0
Okuma Süresi:2 Dakika, 52 Saniye

Hafta sonu geldiği zaman aileniz ile birlikte, evde film keyfi yapmak istiyorsunuz ama ne izleyeceğiniz konusunda bir türlü bir karara varamıyor olabilirsiniz, film seçmek ve izleyeceğiniz filme karar vermek gerçekten bazen zor bir durum hali alabiliyor, kimisi aksiyon seviyor kimisi aşk filmi seviyor kimisi korku, kimisi piskoloji.

Evde film izlemek her zaman için hafta sonu için gezinti dışında güzel bir alternatif olmuştur. Yazı içeriğimiz de siz değerli okuyucularımız için editörlerimiz tarafından seçilmiş hafta sonları keyif ile izleyebileceğiniz 5 film önerisi bulunmaktadır.

Şimdiden siz okuyucularımıza, keyifli izlemeler ve iyi bir zaman geçirmenizi dileriz.

Piyanist (2002)

Bu film yıllar boyunca izlemeyi ertelediğim filmler arasında yer alıyordu ve bu erteleme fikrini kırdığım gün pişmanlıklarım arasında yer aldı ertelemem, Piyanist filmi gerçek anlamda bir baş yapıt olup seveceğiniz aileniz ile birlikte bu mükemmel senaryoyu hiç gözünüzü kırpmadan izleyebileceğinizi söyleyebilirim.

Piyanist filmi, bir hayatta kalma mücadelesini anlatan filmdir. Wladyslaw Szpilman’ın anılarını kaleme aldığı kitabın, sinemaya uyarlanmış hali olan film, sizi tarihte yolculuk yaptıracak ve gerçekten senaryonun akışkan ilerlemesi ile birlikte, sizi ekranları başına kilitleyecektir Nazi işgal döneminde, Polonya’da yaşamın zorluk mücadelesi ve hayatta kalma mücadelesini anlatan filmi, siz değerli okurlarımıza öneriyorum.

San Andreas Fayı (2015)

Netflix’de gezerken izleyecek film arıyordum ve oldum olası, aksiyon ve sürükleyici filmleri durgunluk yaratmayan sürekli hareket halinde olan filmleri tercih etmişimdir, işte sizi hiç nefes aldırmayacak bir film önerisi San Andreas Fayı, sürükleyici ve hiç bir durgunluk olmadan, izleyebileceğiniz keyifli bir film, yıkımlar doğal afetler, seller, felaket tarzları filmleri seviyorsanız eğer, San Andreas Fayı Tam size göre bir film olacaktır.

Artı olarak aksiyon ve sürükleyici dediğimiz de aklımıza gelen ilk isimlerden, Dwayne Johnson’un baş rollüğünü üstlendiği hayranları tarafından sevilen bir filmdir.

İlginizi Çekebilir: Evde Vakit Geçirirken İzleyebileceğiniz 5 Film Önerisi

Martian (2015)

Uzay filmlerini seviyorsanız eğer, en başta tercih etmeniz gereken filmler arasında yer almaktadır, hayatta kalma mücadelesi ve mars ile ilgili filmlere ilgi duyan kişiler tarafından sık tercih edilen filmlerden bir tanesidir. Ben bu filmi nereden baksanız 10 kez izlemişimdir, yine olsa yine izlerim gerçekten harika bir efekt ve görselliğe sahip olan Martian, Marslı filmi, sizleri ilgi çekici bir izlenim yaratacak ve sürükleyecek bir yapı ile sizlere gelmekte.

Oyuncu kadrosundan tutun, filmin akışına kadar her şeyi ile mükemmel olan bu filmi sizlere tavsiye ediyoruz.

Interstellar  Yıldızlararası ( 2014 )

Bir ara uzay filmleri izlemeye ve zamanda yolculuk adına bilim kurgu filmlerine merak sardığım dönemler, depresyon dönemlerime denk geliyordu ve film izleyip duruyordum, İnterstellar’ı o zaman keşfettim ve gerçekten bugüne kadar izlemediğime pişman oldum desem yeridir. Gerçekten Uzay da geçen filmlere aşina ve tutkunuysanız, tam size göre bir film ve dünya ile uzay da geçen yolculuğu zaman farkları üzerine bilim kurgu olarak işlenmiş, izleyicilerine gerçekten sürükeleyici bir izlenim yaratan Yıldızlararası filmini şiddetle tavsiye ediyorum.

Parasite – Parazit ( 2019 )

Kara komedi dalında gerçekten eğlenceli bir film ve tabi biraz da gerilim, Güney Kore yapımı olan Parazit filminin yönetmen koltuğunda, Bong Joon-ho var ve gerçekten Bong Joon-ho filmlerini çok takip etmişimdir. Parazit filmi ilk başlarda izlerken sıradan bir film gibi geliyor göze ve senaryo oldukça işler karışıyor ve olaylar değişik bir noktaya geliyor, Gerçek anlamda sürükleyici ve izlettiren filmler arasında yerini alabilir. Hiç sıkılmadan, aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz ve hafta sonunuzu güzel kılacak bir film önerisidir.

Hafta sonları yaşadığımız can sıkıntılarında film izlemek bir nebze olsun sıkıntımızdan kurtulmamıza yardımcı olabiliyor, evinizde aileniz ile birlikte ya da sevdikleriniz ile birlikte, önerdiğimiz sinema filmlerini izleyebilir, can sıkıntınızı gidermesi konusunda, zaman geçirebilirsiniz.

Yeni bir öneri serisi ile yakında tekrar görüşeceğiz öneri ve filmler hakkında düşüncelerinizi yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Editör Yazar

admin

Can Kamacı, bir çok konuda bilgi birikimini aktarma amacı ile kurulmuş bir blog sayfası ve sayfalarında, içerik geliştirici.
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heyecanlı
Heyecanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

İçerik Puanlaması

5 Puan
0%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir