Merhaba Arkadaşlar, Ben Can Özdemir, 36 Yaşındayım. Sizler için araştırmalarım neticesin de ve okuduğum bilgi birikimi ile, doğru bilgi ve akış paylaşmak adına yazıyorum, bir birinden farklı kategori ve konular arasında, elde edilen sonuçlar ve faydalı görülen içerikler, sitemiz içerisinde yer verilmektedir, okuyucularımız dan her zaman beklediklerimiz, okudukları yazılarda, fayda sağlamak adına bizler ile fikirlerini paylaşmaktan geçmektedir çünkü, her zaman için bilgi paylaşınca güzel olacağı gibi, sizlere de ışık olacak bilgilendirme niteliğinde bir çağırışım oluşturacaktır.

Tanis Blog, içeriğinde, Bilim, ipuçları, nasıl yapılır, sağlık, beslenme, sanat gibi bir çok alanda, yazı içeriği barındırmaktadır. Faydalı olacağını düşündüğünüz konuları ve öğrenmek istediğiniz konuları bizlere mail yolu ile iletebilirsiniz, info@tanis.gen.tr

Telif hakkı içeren içerik, barındırıldığını düşünüyor ve bu konuda bilgi vermek istiyorsanız, yine mail adresimize bunu bildirebilir, inceleme yapılarak, sitemizden en az 24 saat içerisinde, kaldırılmaktadır.

Sitemiz, UYAR KALDIR prensibini ilke edinmiş bir yapıya sahiptir.

İletişim için eposta adresimiz: info@tanis.gen.tr