0 0
Okuma Süresü:1 Dakika, 55 Saniye

Snapchat’te hem fotoğraf hem de video enstantanelerine, video enstantanenizi tersten oynatan da dahil olmak üzere çeşitli efektler uygulayabilirsiniz . Video enstantanelerini arkadaşlarınıza göndermeden veya hikayelerinize göndermeden önce nasıl tersine çevireceğinizi öğrenmek için bu talimatları izleyin.

Video Snap Nasıl Tersine Çevrilir

Bir video enstantanesini tersine çevirmek, ona bir filtre uygulamak kadar kolaydır . Bunu Snapchat uygulamasının hem iOS hem de Android sürümlerinde aynı adımları kullanarak yapabilirsiniz.

  1. Kayıt düğmesine dokunup basılı tutarak uygulamada yeni bir video enstantanesi kaydedin . Ters filtrenin kullanılabilmesi için videonuzun 10 saniyeden kısa olması gerekir.Ters filtre efektini yalnızca Snapchat’te kaydettiğiniz videolara uygulayabilirsiniz. Cihazınızdan Snapchat’e yüklediğiniz videolardaki anlık görüntüleri tersine çeviremeyeceksiniz .
  2. Videonuzun üzerinde üç ters ok (<<<) görene kadar filtreler arasında gezinmek için video anlık önizlemenizde sola kaydırın . Videonuzu önizleme olarak otomatik olarak tersten oynatan ters video filtresi için geçerlidir. Videodaki herhangi bir ses de tersten oynatılacaktır.Ters video filtresi, sola kaydırıldığında yaklaşık sekizinci filtredir. Filtreler arasında sağa kaydırarak ters filtreyi bulabilirsiniz, ancak ona ulaşmanız daha uzun sürecektir. Bazı filtreler, video çekiminizi hızlandırmanıza ( rabbit filtresi) veya yavaşlatmanıza ( snail filtresi) izin verir.
  3. İsteğe bağlı olarak, videonuza daha fazla efekt (metin, çıkartma, çizim vb.) ekleyin. Arkadaşlarınıza göndermek ve/veya hikayelerinizde yayınlamak için Gönder’e dokunun .

Video Enstantanelerine Ters Filtre Ne Zaman Uygulanır?

Video enstantanelerinizi tersine çevirmek, bir dizi olayı geriye doğru sergilemenin eğlenceli bir yoludur. Bu filtre genellikle en iyi şekilde aksiyon dolu videolara uygulanır.

Örneğin, buzu yarıp geçen donmuş bir gölete bir kaya atmak kadar basit bir şey düşünün. Videonun sonunda buzun parçalanmasını izlemek yerine, video kaydı geriye doğru oynatılırken parçalanan buzun tekrar bir araya geldiğini göstermek için ters filtreyi uygulayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular;

  • Bir Snapchat videosunu nasıl kaydederim?Bir Snapchat videosunu kaydetmek için videonuzu kaydedin, ardından İndir simgesine (aşağı ok) dokunun. Hikayeler sekmesinde bir videoyu kaydetmek için üç noktalı menüyü seçin , ardından bir videoya dokunun ve aşağı oku seçin . Diğer kullanıcıların videolarını kaydetmek için bir ekran kaydediciye ihtiyacınız vardır.
  • Snapchat videoma nasıl müzik eklerim?Bir Snapchat videosuna müzik eklemek için Kamera simgesine ve ardından şarkıları aramak için Müzik Notları’na dokunun. İstediğiniz parçanın yanındaki Oynat’a dokunun , İleri’ye dokunun , bir şarkı parçası seçin ve ardından Snap videonuzu kaydedin. Kendi sesinizi kaydetmek için Öne Çıkan Sesler’de + Ses Oluştur’a dokunun .
  • Bir snapchat videosu ne kadar uzun olabilir?Snapchat videolarının uzunluğu en fazla 60 saniye olabilir. Videoları Snapchat’a yüklediğinizde , bunlar 10 saniyelik kliplere bölünür.
Mutlu
Mutlu
0 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir