0 0
Okuma Süresü:1 Dakika, 38 Saniye

Bugün, baktığımız da web sayfalarını pdf’ye dönüştürmek giderek daha popüler hale gelmektedir, ve bunun bir kaç ana nedeni bulunmakta, Örneğin bir web sitesinde, istediğiniz içeriğin tamamı tek bir monitör veya ekrana sığmamaktadır. yani artık ekran görüntüleri, işleme veya düzenleme ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır. Bunu sizin için bir makine yapacak.

İkinci neden, çoğunlukla, iş belgeleri için katı gereksinimlerin olduğu işletmeler için geçerlidir. Çoğu zaman, tüm grafiksel öğeler, düzenlenmesi zor olduğundan ve ayrıca fikri mülkiyet hırsızlığından korunabileceğinden (belgenin her sayfasına bir filigran uygulayarak veya tamamını koruyan parola ile) Taşınabilir Belge Formatında istenir. dosya). Ve hizmetimizle, herhangi bir ek biçim değişikliği veya başka dönüşüm olmadan bir bağlantıdan anında bir pdf oluşturabilirsiniz.

Bu tür bir dönüşüm oldukça yeni olduğundan ve popülerlik kazandığından, bağlantıdan pdf oluşturmanın pek çok yolu yoktur. En bilinenleri ek yardımcı programlar veya çevrimiçi hizmetlerdir. Birincisi, bulma, indirme, yükleme ve diğer kategorilerden ek manipülasyonlar yapmanız gerekecekse, ikinci yöntem yalnızca İnternet’e erişim gerektirir. Bu arada, sitemizde bağlantının kendisinden başka bir şeye ihtiyacınız yok.

Bir plan kaydetmeden veya satın almadan tamamen ücretsiz dönüşümler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken istediğiniz sayfanın web adresini girip butona tıklamak. Dilerseniz orijinal belgenin boyutunu seçebilirsiniz, listede “Standart”, “Yasal”, “Gazete”, “Kitap” ve “A0”dan “A6”ya kadar yer alır. Kafanız karıştıysa, üzerlerine geldiğinizde görünen tüm seçeneklerin piksel cinsinden boyutu hakkında bilgi içeren bir açılır pencere vardır. Görüntü düzenleyici, Korumalı web sayfalarını pdf’ye veya Word’ü pdf’ye dönüştüremeyeceğimizi iptal etmeye değer çünkü onlara erişimimiz olmayacak. Ayrıca, kaydırma ile yüklenen siteler, dönüşüm sırasında yalnızca kısmen görüntülenebilir ve dinamik içerik içeren web sayfalarının dönüşümünün doğruluğu, yüklenme süresine bağlıdır.

Dönüşümün kendisi genellikle bir dakika kadar sürer, ancak bu birçok faktöre (sitenin boyutu, İnternet hızınız, o anki kullanıcı sayısı ve hatta konumunuz) bağlı olabilir. Ardından, yayınlamaya veya göndermeye hazır yüksek kaliteli bir belgeniz olur. Gırgır blog olarak, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi önemsiyoruz, tüm fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizler ile paylaşarak yazımız içeriğine katkıda bulunabilirsiniz.

Mutlu
Mutlu
100 %
Sad
Üzgün
0 %
Excited
Heyecanlı
0 %
Sleepy
Uykulu
0 %
Angry
Sinirli
0 %
Surprise
Sürpriz
0 %

Ortalama puanı

5 Yıldız
0%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%

Başka Bir Bağlantı “Word Belgesinin Tek Bir Sayfasını Pdf Olarak Kaydetme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir