Görüntüleme: 41
0 0
Okuma Süresi:53 Saniye

Yargı dizisi, izleyici kitlesi tarafından sıkı bir izleme sayısına sahip olan, KANAL D ekranlarında, ilgi ile izlenen bir dizidir. Yargı Dizisinin 8. bölümü ne zaman yayınlanacak, Yargı hangi gün, Yargı dizisi yeni bölüm fragmanı izleme, sayfamızdan, Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Yargı Dizisi sevenleri ile 7 Kasım Pazar Akşamı Saat 20:00’da seyircisi ile buluşacak.

Yargı Dizisinin başrollerinde; Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi, kendini ispatlamış ve sevilen bir çok oyuncu bulunmaktadır.

Yargı Dizisi bu hafta çıkacak mı, Yargı dizisinin yeni bölümünde neler olacak, gelin hep birlikte izleyelim.

Yargı Dizisinin, son fragmanı olan 8. bölüm fragmanı, sayfamız da yayına girmiş olup, 7 Kasım Pazar Akşamı izleyicisi ile buluşacak.

Yeni Bölümde, heyecan verici sahneler, yaşanacak; Cengiz ve Igaz’ın evlilik haberleri, Büyük bir hayak kırıklığına neden olacak, Pars, soruşturmanın tıkanmasından oldukça huzursuzdur ve onun da kardeşi Neva gibi , Kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamak ve bunu yaparken de bu evliliği ikisinin başına bela etmeye, kararlı gözükmektedir.

Yargı Dizisi 8. Bölümünde neler olacak merakla bekliyoruz.

İşte Yargı Dizisi 8. Bölüm Fragmanı

Editör Yazar

admin

Can Kamacı, bir çok konuda bilgi birikimini aktarma amacı ile kurulmuş bir blog sayfası ve sayfalarında, içerik geliştirici.
Mutlu
Mutlu
0 %
Üzgün
Üzgün
0 %
Heyecanlı
Heyecanlı
0 %
Uykulu
Uykulu
0 %
Sinirli
Sinirli
0 %
Süpriz
Süpriz
0 %

İçerik Puanlaması

5 Puan
0%
4 Puan
0%
3 Puan
0%
2 Puan
0%
1 Puan
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir